Možnosti práce tady i v zahraničí

Šití přes internet brigády

I vy se možná stále častěji setkáváte s inzercí různých brigád nebo stálých prací, které je možné vykonávat z domova a navíc na internetu. Mnohdy se samozřejmě jedná o brigády klamné, kde víc proděláte, než abyste si něco vydělali k dobru. Brigády jsou nejvíce vyhledávány vysokoškolskými studenty, kteří mají mnohdy zájem o brigádu na celý rok. Snadno si tak vydělají na studentské výdaje. Poměrně omezené to mají studenti středních škol, kteří musí brát ohled na denní docházku a tak jim mnohdy nezbývá nic jiného, než si najít brigádu jen na letní prázdniny.

Největším zdrojem inzerce práce je samozřejmě internet, kde najdete vše, na co jen pomyslíte. Nejde totiž jen o inzerci práce jako takovou, připravit si budete muset životopis či motivační dopis a mnohdy – i když se hlásíte pouze jako brigádník, budete muset absolvovat krátký pohovor. Pohovory jsou vyžadovány zejména u větších firem a výjimku netvoří ani restaurace nebo kavárny, které požadují dobrý vzhled a navíc příjemné vystupování a chování k zákazníkům. Nikdy nezapomínejte, že pokud se i jako brigádník osvědčíte, zaměstnavatel si vaší práce bude vážit, během roku můžete na brigádu chodit zrovna tak.

Navíc by s vámi mohl počítat i na rok následující. Internet ale nenabízí jen inzerce některých výše zmíněných brigád, je jich mnohem víc.

Jednou z možných brigád je i například šití nebo vyšívání různých látek. Tato brigáda je vhodná zejména pro dívky a nikde není dáno, že musíte mít v tomto směru vzdělání. Ostatně jako vždy, i v tomto případě nejvíc záleží na požadavcích zaměstnavatele.

Pokud se vám nechce sedět od rána do večera na internetu doporučujeme, abyste se obrátili na personální agentury, které vám mohou vyhledat jak brigádu u nás, tak i například v zahraničí, kde je nabídka práce opravdu obrovská a taky velmi žádaná. Záleží ale více méně jen na vás, jakou variantu si nakonec zvolíte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Brigády pro studenty a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.